در تمام بهترین کمدی های عاشقانه ، یک موضوع غیرقابل انکار و دلهره وجود دارد. مطمئناً ، رام کام ها مملو از اعلامیه های تحسین برانگیز و اعلامیه های شگرف از عشق هستند ، اما در بعضی از کتاب ها و فیلم های با کیفیت ترین ژانر - به همه پسرانی که قبلاً عاشق جنی هان بودند ، Crazy Rich Asians توسط کوین کوان ، Dumplin ' توسط جولی مورفی - داستانها عاشقانه و دلهره سبکی با تصویرهایی از غم و اندوه عمیق ، از دست دادن غم انگیز و آسیب های عمیق را به هم می آمیزند.

لیندا هولمز ، نویسنده اویوی دریک استارت ، به بوستل می گوید: "فکر می کنم بسیاری از بهترین کمدی های عاشقانه یک عنصر غم و اندوه برای آنها دارند." "یکی از موارد عشق واقعی مردم این است که به متعادل کردن چیزهایی که دردناک هستند کمک می کند. آنها را حل نکنید ، فقط آنها را متعادل کنید."

در گذشته نگر ، جای تعجب نیست که رام کام ها راه بازگشت به جریان اصلی را پیدا کرده اند.

تالیا هیبرت ، نویسنده کتاب دریافت یک زندگی ، چوئل براون می گوید: "فکر می کنم بسیار شگفت انگیز است که رام کام ها چنین احیایی را تجربه می کنند و معتقدم که این پاسخی است به افزایش آگاهی ما نسبت به همه منفی در جهان." "همه چیز در آتش است و ما آن را می شناسیم ، بنابراین عاشقانه و شوخ طبعی و پایان های شاد یک فرار خوشایند است. اما در عین حال ، دور کردن از درد و رنج غیرممکن است - به خصوص اگر خودتان آن را پشت سر بگذارید. -کام ها نه تنها یک فرار ، بلکه ابزاری برای آسایش و شفابخشی می شوند. "

سه نفر از 2019 بزرگترین منتشر عاشقانه - هولمز Evvie دریک شروع می شود ، Flatshare توسط بث اولری ، و هیبرت یک زندگی، چوپان زن براون - انجام درست آن، از طریق کشف اثرات رابطه های ناسزاوار بر روی شخصیت خود داشته باشند. هر سه نویسنده با سوءاستفاده و عواقب ناشی از آن به شکلی متفاوت متفاوت مقابله می کند: در رمان اولیاری ، تیفی با وسعت تابش چراغهای گاز دوست پسر سابق روبرو می شود. اوی هولمز با از دست دادن همسری که اغلب او را فریاد می زدند و او را تحقیر می کردند ، سروکار دارد. و شخصیت های اصلی هیتبرت ، کلو و رد ، هر دو در پی روابط بد با PTSD مقابله می کنند.

اولاری می گوید: "من فقط می خواستم یک داستان عاشقانه بنویسم که احساس حقیقت داشته باشد." "به نظر من طبیعی بود که این دو نفر در اواسط تا اواخر دهه بیست میلادی به یک رابطه جدید خود با یک تاریخ که به شکلی که آنها درباره عشق می اندیشند ، بیایند.

یک مطالعه 2005 توسط ائتلاف ملی خشونت خانگی نشان داد که 48.4٪ از ن یک یا سایر رفتارهای روانشناختی را از طرف دیگر قابل توجهی تجربه کرده اند. و 35٪ از کل نی که در روابط متاهل یا متاهل بوده یا بوده اند ، سوء استفاده عاطفی را تجربه کرده اند. این تعداد در انگلستان ، جایی که The Flatshare and Get a Life ، Chloe Brown در آن قرار دارد ، مشابه است: در یک تحقیق در سال 2015 ، 27.1 درصد از ن گزارش دادند که از 16 سالگی سوءاستفاده خانگی را تجربه کرده اند.

"مدت طولانی است که عاشقانه در صحبت کردن در مورد سوءاستفاده و تروما و اهمیت حمایت از مهارت کافی برخوردار بوده است."
زندگی در یک رابطه عاطفی سوءاستفاده ، تجربه ای است که بسیاری از خانمها که رام کام ها را می خوانند ، شخصاً آن را می شناسند و رمان های عاشقانه می تواند ابزاری برای کار در این تجربه ها و آسیب های مشترک باشد.

هولمز می گوید: "ن اکثریت از نظر جمعیتی خواندن و نوشتن اطلاعات مربوط به عاشقانه هستند و همیشه در مورد این چیزها می دانند - سوء استفاده ، آزار و اذیت ، مردانی که کنترل می کنند." "بسیاری از رمان های عاشقانه عناصر سوءاستفاده در آنها وجود دارد [و] مدت هاست که ن در حال بهبود یافتن از آسیب دیدگی یا رهایی از روابط سمی هستند. مدتهاست که عاشقانه در صحبت کردن در مورد سوءاستفاده و تروما و اهمیت اهمیت پیدا کرده است. پشتیبانی."

لیندا هولمز ، با ادب عکس از تیم کوبورن. کتاب های بالانتین
در حالی که درست است که نویسندگان عاشقانه همیشه در مورد رضایت ، سوء استفاده و نوشتند ، وماً درست نیست که خوانندگان همیشه به این متون دسترسی آسان داشته اند.

هیببرت می گوید: "جنس های حاشیه نشین همیشه این شرارت ها را در رمانس های ما نوشته اند ، زیرا این همان چیزی است که نویسندگان زیادی انجام می دهند: ما از طریق کار خود بر واقعیت های خود کنترل می کنیم." "اما ، چه تعداد از آن عاشقانه ها خوانندگان را دیدند ؟ یا بهتر ، چند مورد خریداری و منتشر و تبلیغ شدند؟ برخی اما نه یک تن."

هیببرت به دلیل نگرانی در مورد تنوع در عاشقانه ها به عنوان دلیل عدم وجود رام های کامپیوتری که با تروما ، سوءاستفاده و روابط سمی سر و کار دارند ، اشاره کرد. تحقیق Ripped Bodice of Racial Diversity Romance در سال 20 نشان داد که برای هر 100 کتاب منتشر شده توسط ناشران پیشرو در زمینه عاشقانه در سال 20 ، فقط 7.7 توسط افراد رنگ نوشته شده است. و هنگامی که نوبت به کتابهایی می رسد که با سوءاستفاده روبرو هستند ، هیبرت تعجب می کند که آیا انتشارات واقعاً آماده بحث درمورد موضوعاتی مانند "مسابقه تأثیر سوء استفاده جنسی ، قربانیان معلول سوءاستفاده جنسی به دست مراقبان خود است" (و) اولویت بندی قربانیان کوکر را که ضربه آنها بود پارامترهای cisheteronormative مناسب نیست. "

"من به وضوح تجربه پیمایش در رسانه های اجتماعی را به یاد می آورم و می بینم که این افراد فوق العاده شجاع داستانهای خود را به اشتراک می گذارند ، و به فکر تیفی هستند ."
همچنین غیرقابل انکار است که این رمان ها - خواه مستقیماً از جنبش های #MeToo و Time's Up الهام گرفته شوند یا نه - در دنیایی منتشر می شوند که این مباحث اکنون اخبار صفحه اول هستند. این جنبش ها بدون شک در حال تغییر نحوه خواندن عاشقانه ها و نوشتن نویسندگان است.

تالیا هیبرت ، با ادب عکس از اد Chappell UK؛ کتاب های ایوان
اولی می گوید ، "من در واقع Flatshare را قبل از شروع این حرکات نوشتم ،" و من یادآوری می کنم تجربه پیمایش از طریق رسانه های اجتماعی و دیدن این افراد شجاع فوق العاده شریک داستان های خود ، و فکر کردن به تیفی و اینکه چگونه ممکن است داشته باشد. دیدن او در روابط جهان گذشته برای او ساده تر بوده است اگر او در یک پست #MeToo جهان بوده است. من دوست دارم که رضایت و کنترل بیشتر در داستانهای عاشقانه مورد بحث قرار گیرد. دوباره در مورد آن صحبت می کنیم در داستانهای عاشقانه در زندگی واقعی ما. "

همچنین ، این واقعیت مهم است که نویسندگان نه تنها در مورد سوءاستفاده هایی که ن در روابط عاشقانه تحمل می کنند ، بلکه مردان نیز تحقیق می کنند. براساس اعلام خط تلفن ملی خشونت خانگی ، تقریبا نیمی از مردان یا 48.8٪ در ایالات متحده در طول زندگی خود روانی توسط یک شریک زندگی صمیمی تجربه کرده اند.

در کتاب The Flatshare O'Leary ، شخصیت اصلی مرد ، لئون ، با دختری روبرو می شود که او را مورد علاقه و علاقه خود قرار می دهد (خصوصاً وقتی که تلاش او برای آزاد کردن برادر کوچکتر خود که به اشتباه محکوم شده است) انجام می شود و غالباً از خاطراتی که مورد سوءاستفاده قرار گرفته است ، تعقیب می شود. روابط مادرش در تمام دوران کودکی تحمل کرده است. در کتاب Hibbert's Get a Life ، کلوئ براون ، در حالی که کلو با عواقب جانبی یک شریک سر و کار دارد که معتقد نبود او بیماری مزمن دارد ، شخصیت اصلی مرد ، سرخ است ، که از PTSD شدید ناشی از گازسوز شدن دوست دختر سابق رنج می برد. و سوء استفاده

هیببرت می گوید: "از آنجا که سوء تعبیر بشریت انسان" ایده آل "را محدود می کند ، داستانهایی با قهرمانان مورد آزار و اذیت همواره مانند آنچه که هست مورد قدردانی قرار نگرفته است." "من از مشاهده رسانه های دیگر که کمتر متفکر بودند نیز می دانستم که بازماندگان غالباً مردانه کمتر دیده می شوند. این روایت یک شمع ننگین از گلوله های نادان است ، بنابراین تصمیم گرفتم آن را به نفع واقعیت نادیده بگیرم - واقعیت این است که مردان آیا انسان و انسان صدمه دیده اند و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد. "

"یکی از سخت ترین کارها در مورد نورپردازی با گاز این است که قربانیان برای تشخیص آنچه که اتفاق می افتد دشوار است ، زیرا برداشت های خود تحریف می شوند."
شخصیت های این کتاب ها - خصوصاً هیببرت قرمز و تیفی اولیاری - در درک عمق سوءاستفاده ای که آنها تجربه کرده اند ، کند هستند. حقایق آنها به شکلی کشف می شود که خواننده را به اندازه خود شخصیت ها شگفت زده می کند. این انعکاسی از روشی است که چراغ های گازسوز و سوء استفاده معمولاً خود را در زندگی واقعی نیز نشان می دهد.

بث اولاری ، با ادب عکس از الن اولاری کتاب های Flatiron
اولاری می گوید: "یکی از سخت ترین کارها در مورد نورپردازی با گاز این است که قربانیان چقدر می توانند آنچه را که اتفاق می افتد تشخیص دهند ، زیرا برداشت های خود تحریف می شوند." "من نمی خواستم فقط به خواننده بگویم که جاستین [دوست پسر سابق تیفی] از نظر عاطفی سوءاستفاده کرده است ، من می خواستم ما آن را یاد بگیریم ، حتی ممکن است کمی از تعجب زودتر احساس تعجب کنیم."

"همیشه زمان مناسب برای عاشقانه است که واقعیت خوانندگان آن را در آغوش بگیرد."
مدت هاست که رمان های عاشقانه وسیله ای را برای بیان زندگی داخلی غالباً کم تحرک ، خواسته هایشان ، پیروزی ها و مبارزاتشان فراهم کرده اند.

هیبرت می گوید: "انتشارات ، مانند همه صنایع ، وظیفه دارد داستان همه را بگوید ، و من خوشحالم که می کوشم این مسئولیت را جدی بگیرد." "خواه داستان های ما دیده می شود یا نه ، ما همیشه آنها را خواهیم نوشت. من صمیمانه امیدوارم که خورشید اجتماعی به سفر خود در سراسر منظره ما ادامه دهد و همه را از سایه ها بیرون بکشد. همیشه زمان مناسب برای عاشقانه است تا واقعیت آن را در آغوش بگیرد خوانندگان

تمرین طلسم عشق؟ این جادوگران می گویند باید دوباره تجدید نظر کنید

خانه استفان کینگ در ماین در حال تبدیل شدن به یک موزه و عقب نشینی نویسنده است

من آنقدر حسادت می کنم که برای اولین بار "گیدئون نهم" را بخوانید

، ,های ,عاشقانه ,یک ,ها ,مورد ,است که ,می گوید ,در مورد ,آن را ,کرده اند

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نمای ساختمان فایبرسمنت دانلود فایل دنیای دیجیتال و تکنولوژی روز موسسه آموزشی نیک اندیشان دانشگاه آزاد اسلامی مرکز شیروان چرداول کانون یاریگران زندگی انتخاب بهترین سوله فروش محصولات پلی یورتان جوان ایرانی تاینی مدیا | تاینی موویز